Sohbete giriş yapamıyorsanız bilgisayarınıza java kurmanızı öneririz.
Dilerseniz paylaşımlarımızı Facebook Sayfamızdan takip edebilirsiniz.
Yada Twitter Sayfamızdan bizleri takip edebilirsiniz.
SitemiziSık Kullanılanlara ekleyebilirsiniz
Adını Kalbime Yazdım Dizisi Ne Zaman Başlıyor Adını Kalbime Yazım Resimleri Dizimizin Set Fotoları
23.04.2014
0 Yorum
164 Okundu

Adını Kalbime Yazdım Dizisi Ne Zaman Başlıyor

dını Kalbime Yazdım Dizisi Ne Zaman Başlıyor

Show tv ekranlarının merakla beklenen dizisi Adını Kalbime Yazdım Dizisinin yayın günü ve saati açıklandı. Başrollerini Serhan Yavaş (Ömer) ve İpek Karapınarın paylaştığı dizimiz 26 Ekim Cumartesi günü saat 20:00 da başlayacak.

Dizimizin çekimleri bayramın ikinci gününden itibaren yeniden Mardinin Midyat ilçesinde yapılmakta ve Mardin ValisiAhmet Cengiz’ in seti ziyaret etmesi dizi setini ziyareti tüm sette sevinçle karşılandı. Dizimizde ilk bölümlerde yayınlanacak olan bir sünnet düğününde çekimlerinin yapıldığı bugünlerde set ekibi ve düğünde figüran olarak oynamak için toplanan 50 ye yakın kişi çekimlerden sonra yöresel müzikler eşliğinde eğlendiler.

Dizimizin karizmatik oyuncusu Erkam Aydar‘ ın bölgeyi çok sevmesi ve bölgenin tanıtımını her seferinde gerek medyadan gerekse sosyal medyadan yapması bölge insanları tarafından takdir edilip yakışıklı oyuncumuz bir anda bölge insanın kalplerini fethetmiştir. Oyuncumuza bu büründüğü bu güzel görev için teşekkürü bir borç biliriz.   Www.insafsiz.net www.insafsiz.net 
 

 

Etiketler:
Benzer Haberler